U petak, 23.02.2018. između 01:00 i 05:00 sati, odvijati će se radovi na mrežnoj infrastrukturi davatelja usluge Odašiljači i veze d.o.o. Tijekom radova će doći do prekida mrežne povezanosti ustanova članica s područja:
- Splitsko-dalmatinske županije
- Primorsko-goranske županije
- Zadarske županije
- Karlovačke županije
- Šibensko-kninske županije

U četvrtak, 22.02.2018. između 06:00 i 08:00 sati, djelatnici SRCE-a vršiti će redovito održavanje programske podrške središnjeg login servisa sustava AAI@EduHr. U to su vrijeme mogući kraći prekidi u radu login servisa.

U srijedu, 14.02.2018., između 06:00 i 08:00 sati, djelatnici Sveučilišnog informatičkog centra vršiti će radove na mrežnoj infrastrukturi.
Uslijed radova će doći do 30 minutnog prekida mrežne povezanosti svih sastavnica Sveučilišta u Rijeci spojenih na čvorište kampus.

Slažem se